KONST / Litografier / Färglitografi 12861124

nr 1286 1124

Bo Larsson

(f. 1945), Sverige

Färglitografi, Vintermotiv. Signerad, numrerad 27/150, -87. Motivet: 37x45 cm

Bo Larsson, svensk målare och grafiker född 1945.

Utrop:

800 kr

Såld:

600 kr

måndag 4 november 2019
kl 18:33:38

1/11 14:46:02 1      500 kr
4/11 18:20:57 2      Vinnande bud

Bo Larsson

Läs mer om Bo Larsson